Drewno

Drzwi to przede wszystkim drewno. Do naszych wyrobów stosujemy materiał tylko najlepszej jakości. Polskie drewno, suszoszne naturalnymi metodami, doskonale przygotowane do obróbki jest materiałem, który gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami tego surowca z regionu. Dbamy o to, aby nasze meble zbudowane były z materiału, który mocno opiera się starzeniu.

Bejce i lakiery

Liczy się dla nas profesjonalizm, dlatego też nasze bejce i lakiery pochodzą od pewnych i sprawdzonych dostawców znanych w świecie z doskonałej jakości. Używamy materiałów firm ICA Colors, Sikkens, Düfa, Sopur. Nasze drzwi pokrywane są lakierami gwarantującymi ich wieloletią wytrzymałość na czynniki zewnętrzne.

Okucia

Stosujemy najwyższej klasy akcesoria drzwiowe i meblowe. Zamki firm Roto, Gerda czy Lob zapewniają maksymalne bezpieczeństwo konstrukcji drzwiowych. Wybór zamków, klamek i innych akcesorów pozostawiamy klientówi, służąc jednocześnie radą i doświadczeniem.

Profesjonalny sprzęt

Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem stolarskim. Jakość jest owocem wielu czynników. Dzięki odpowiednim narzędziom jesteśmy w stanie stosować od lat wypracowywaną technologię.

Ręczne wykończenia

Nasze produkty to dzieło ludzkich rąk. Każde zamówienie jest czymś szczególnym i wyjątkowym. Dbamy o to, aby każdy, najmniejszy nawet, element naszych wyrobów był w każdym stopniu dopieszczony. Drzwi i meble naszej produkcji, to owoc pracy rąk fachowców.