Nasz zakład zajmuje się głównie produkcją drzwi drewnianych. W ciągu dziesięciu lat istnienia firmy wypracowaliśmy sobie renomę firmy oferującej najwyższej jakości produkty i usługi stolarskie. Na naszą działalność składają się kompleksowe usługi:

Doradztwo

W zakresie projektu drzwi, oraz doboru akcesoriów, służymy Państwu radą i doświadczeniem. Wieloletnie doświadczenie, znajomość norm ergonomii oraz bezpieczeństwa pozwala nam doradzić Państwu, jak dokonać najwłaściwszego wyboru, adekwatnie do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

Pomiary

Przy decyzji zakupu drzwi, wykonujemy bezpłatnie pomiar pod wskazanym przez Państwa adresem.

Produkcja

Jesteśmy w posiadaniu komleksowego parku maszynowego. Zajmujemy się produkcją drzwi korzystając ze sprawdzonych i pewnych technologii.

Drzwi wewntrzne

Drzwi wewnętrzne do Państwa domu lub biura kompleksowo wykoane wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz futryną.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne, wyposażone w bezpieczne zamki najlepszych w świecie marek oraz zabezpieczone najlepszymi lakierami, które chroią je zarówno przed słońcem, deszczem, jak i przed mrozem.

Montaż

W skład naszych kompleksowo wykonanywanych usług wchodzi nie tylko produkcja, ale także montaż wszystkich naszych produktów.

Serwis

W przypadku jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem naszych produktów, świadczymy usługi w zakresie korygowania usterek.